Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Nimbl Tracy Gasko Prim
Nimbl Tracy Gasko Prim

2008
Dne 20.2. Dnes jsem opět Tracy pustila na dráhu bez vodítka, což jsem udělala chybu. Tracy asi zřejmě ještě moc nechápe co je to hop! Tak jsem si jí vzala na vodítko a bylo to snad ještě horší . Tracy má totiž ve zvyku kousat vodítko!! Takže si asi umíte představit jak to vypadalo ... No ale zas nebylo to nejhorší.

Dne 13.2. jsme byli opět na agilitách v plné energii . Dnes byla opravdu velmi suprově postavená trať. Bylo tam áčko, tunel, skokovky a slalom. Slalom byl pro Tracy nový. Ale i přesto ho zvládna na jedničku. Rozhodla jsem se Tracy pustit z vodítka, protože ona když je na vodítku, tak nedává pozor na cestu, protože kouše vodítko. Proto jsem ji vzala její nej hračku, co dostala k Ježíškovi. Sama jsem se divila, jak rychle běžela, myslela jsem si totiž, že mi bude utíkat za ostatními pejsky, ale tomu tak nebylo. Tracy za pamlskem a za hračkou běhala jak střelená. Uvědomila jsem si, že ona utíká pouze kdy není na parkuru, když tam je, tak jí ani nenapadne utéct.

Dne 23.1. jsme zase byli po dlouhé době na agilitách. Také že to bylo znát. Tracy neposlouchala. Ona se snad zamilovala do německého 6 měsíčního ovčáka Tima. I Tim za ní pořád utíkal z parkuru. Prostě dneska byla nějaká divoká. Jediný co j strašně moc bavilo byl tunel, ten prolítla jak stíhačka . Dneska jsem jí také naučila áčko. Minule se ho docela bála ... Ale dnes už to bylo mnohem lepší. Jsem s ní opravdu spokojená. Ještě ale budeme chodit v neděli na cvičák, na poslušnost. Protože jinak to nejde .... Tracy umí akorát sedni, občas  lehni a velice dobře umí na zahradě honit ptáky, to jí jde opravdu velmi dobře, že ani potom neposlechne, když jí řeknu ke mně!
2007
Dne 19.12.2007 jsme poprvé byli na cvičáku. Dnes se zrovna necvičilo, protože nebylo zrovna moc pěkné počasí a bylo nás tam málo . Když jsme přišli, nastalo velké vítání nového člena. Tracy se na poprvé docela lekla, když se na ní vyřítila taková smečka pejsků, ale po chvilce to bylo už dobré . Tracy hlavně lítala s další borderou Denči Mazánkové. Byla to na ně pěkná podívaná. Na cvičáku se jí líbilo tak,že mě ani neposlouchala . Dnešní hodina tedy spočívala v tom, že se mohli pejsci celou tu hodinu vylítat. Až bude hezky, tak s sebou vezmu foťák a něco nafotím, aby jste se mohli sami podívat. Když jsme odcházeli, Tracynce se vůbec nechtělo. Doma ale spala, jak byla unavená . Příští cvičák bude bohužel až 2.1. 2008 moc se na něho těšíme !!! Cvičit ještě nebude, protože je ještě malá, ale postupně začneme. S Tracy budu chodit i v neděli na poslušnost, tak se zde budete dozvídat jak agility tak poslušnost.



TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek