Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
výcvikový tábor Svojanov 28.7.-2.8.

Letní výcvikový tábor ve Svojanově u Moravské Třebové, 28.7.-2.8.

Úvod

Tento tábor zorganizovala paní Jansová - www.ambergold.cz .Tábor byl zaměřený na agility,juniorhandling,vystavování,poslušnost,socializaci a coursing dále si pejsci mohli vyzkoušet frisbee,flyball,tanec se psem a obrany.V sobotu byly také závody v agility, ale těch jsme se bohužel nezůčastnili, protože jsme hned v pátek jeli na Slovensko.Takže jsme Svojanov opouštěli už ve čtvrtek.Ještě štěstí že mě mamka přihlásila i na druhý tábor.Tam budu až dokonce tábora.

Naše krásné dny strávené na táboře ...

Na tábor s námi jela silná čtyřka - shiba Keiko, nahačky Aileen a Belča a anglický setr Eglantin.Chodila jsem pouze s Egi na vystavování a na juniorhandling a s Ájou na agility.A Belča s Keikou tam byli jen tak na dovolený.Ráno jsme vstávali už v 6:45 hodin, protože byla od 7:30 snídaně.A to jsme ještě rychle museli vyvenčit tu naši smečku :)) .Hned po snídani, to znamená v 8:00 probíhaly agility pro začátečníky.A od 9:00 h. nastoupili na parkur pokročilí a závodníci.To trvalo do 10:00 h.V 10:30 bylo vystavování a juniorhandling.Na vystavování mě měla paní Brychtová a na JH pan Bastl.A po náročném programu jsme měli oběd.Po obědě byl vždy sraz v jídelně, kde jsme se dozvěděli všechno možné.Např. : kdy bude coursing apod.A v 16:00 h. byly opět agility.Agility byly vždy 2x denně.

Druhý tábor

K tomuto táboru akorát chci poznamenat toto :

Jak už jsem psala, vždy na konci tábora jsou závody v agility. S Ájou jsme proto zúčastnili a šli jsme na parkur ... Abych pravdu řekla, měla jsem docela trému, že když vběhnu na parkur tak okamžitě zapomenu trasu .. kudy ... ? Ale nebylo tomu tak . Zvítězila u mě radost a na trému jsem ani nepomylela . Trať jsme museli proběhnout 2x. Když ohlásili, že se jdou vyhlašovat  výsledky, tak jsme napjatě poslouchali. Přišlo 9.místo a postupně se to zkracovalo ... A my s Ájou jsme byli 1. !!!!!!!!!!!

Fotky z tábora

     Tday jsme bydleli ...      Nemluvím s váma !!! :-))) Mnoo co noo, takhle se mi dobře leží !         Okolí          My a areál ... :-)) 

Agility

              

Vystavování

                  

Poslušnost

 

Obrany

  

Coursing

           

Flyball

  

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek